eobuwie.pl to innowacyjna i technologicznie zaawansowana platforma e-commerce, specjalizująca się w sprzedaży obuwia, torebek i akcesoriów. Spółka dynamicznie rozwija się w Polsce oraz na 13 rynkach europejskich.

Firma konsekwentnie stawia na model biznesowy oparty na przenikaniu się dwóch kanałów sprzedaży: online i offline. Idea omnichannel’u pozwala zaoferować klientom nowe doświadczenie zakupowe. W sklepach stacjonarnych eobuwie.pl ofertę przegląda się na tabletach, rola ekranów dotykowych jest kluczowa w procesie zamówienia. Wybrane modele można komfortowo przymierzać w salonie. Buty dostępne na miejscu dostarczane są z magazynu na zapleczu sklepu do klienta maksymalnie w 3 minuty.

Jesienią 2018 roku firma zrewolucjonizowała polską branżę obuwniczą, wprowadzając na rynek usługę esize.me, która na podstawie skanu 3D stopy rekomenduje buty właściwie do niej dopasowane.

Ciągły rozwój i prokonsumenckie nastawienie dostrzegają fachowcy z branży, partnerzy oraz konsumenci, którzy wielokrotnie wyrazili swoje zdanie, przyznając firmie prestiżowe nagrody. Tylko w 2018 roku zostaliśmy docenieni takimi wyróżnieniami jak: Imagine Excellence, Effie Award, Digital Excellence, eCommerce Polska.

eobuwie.com.pl Praca w eobuwie.pl @eobuwie_pl LinkedIn