PARTNERZY DIAMENTOWI

MetaPack is the Global leading provider of delivery management solutions to retailers and retail delivery partners across the world.
więcej...
GlobalLogic to lider w sektorze usług inżynierii oprogramowania w zakresie digitalizacji produktów. Pomaga klientom projektować i tworzyć innowacyjne produkty oraz platformy, a także dostarczać cyfrowe rozwiązania dla praktycznie każdej gałęzi gospodarki.
więcej...
Grupa Apator to dynamiczna grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych – z roku na rok odnotowującym rosnące przychody ze sprzedaży. Wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewnia najwyższą jakość wyrobów, które cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Klientów. więcej...
Transition Technologies PSC tworzy autorskie systemy informatyczne oraz nowoczesne rozwiązania techniczne dla krajowych i międzynarodowych Klientów.
więcej...
eobuwie.pl to innowacyjna i technologicznie zaawansowana platforma e-commerce, specjalizująca się w sprzedaży obuwia, torebek i akcesoriów. Spółka dynamicznie rozwija się w Polsce oraz na 13 rynkach europejskich.
więcej...

PARTNERZY ZŁOCI

PATRONAT HONOROWY

PARTNERZY MEDIALNI