GlobalLogic to lider w sektorze usług inżynierii oprogramowania w zakresie digitalizacji produktów. Pomaga klientom projektować i tworzyć innowacyjne produkty oraz platformy, a także dostarczać cyfrowe rozwiązania. Dzięki integracji projektowania na najwyższym poziomie, złożonej inżynierii i znajomości branż, GlobalLogic daje klientom sposobność wyobrażenia sobie możliwości jutra oraz przyspieszenia ich przejścia do prowadzenia biznesu w cyfrowym świecie przyszłości.

Ze swoją centralą w Stanach Zjednoczonych, w Dolinie Krzemowej, oraz centrami inżynierskimi na całym świecie, w których zatrudnionych jest łącznie ponad 11,000 osób, GlobalLogic rozwija produkty klientów z takich branż, jak: komunikacja, motoryzacja, opieka zdrowotna, produkcja, cyfrowe media oraz półprzewodniki.

GlobalLogic w Polsce to 5 oddziałów – we Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Koszalinie i Zielonej Górze, w których pracuje ponad 700 inżynierów oraz menedżerów. GlobalLogic w Zielonej Górze specjalizuje się w cyfrowej transformacji przemysłu oraz oprogramowaniu systemów wbudowanych. Współpracuje z wieloma klientami z regionu DACH, głównie z branży automotive, logistyki i transportu oraz systemów telekomunikacyjnych.

www.globallogic.com globallogicpoland GlobalLogic